o szkole

Kilka słów o Australian Academy
Tak na tle Wysokiej Bramy
prezentuje się nasz szyld.

      Australijskie Centrum Języków Obcych Australian Academy jest firmą posiadającą swoje korzenie w Australii i USA. Znane jest już w Olsztynie z wysokiej jakości nauczania oraz najszerszego wachlarza języków i kursów specjalistycznych. Uczą się u nas dzieci, młodzież oraz dorośli. Prowadzimy również kursy dla firm.


Dlaczego warto się u nas uczyć ?

      Uczymy tak ażeby osoba ucząca się znalazła to, czego oczekuje. Solidnie przygotowujemy do egzaminów językowych (np. FCE, Nowa Matura, CAE, TOEFL, GRE, GMAT, Diploma de Español como Lengua Estranjera, TELC, ZD, ZMP, KDS, ZOP i innych). Oferujemy fachowe przygotowanie potrzebne w pracy i na studiach w Polsce i za granicą.
      Nasi studenci stają się komunikatywni, swobodnie posługują się językiem na co dzień, w pracy, podróży oraz nawiązują liczne kontakty za granicą.
      Biuro Australian Academy znajduję się w centrum miasta (ul. Staromiejska 2/5). Wszystkie ulice prowadzące do biura lub sal lekcyjnych są dobrze oświetlone i monitorowane.

Jak prowadzimy zajęcia ?

Lekcja języka portugalskiego.

      Lekcje prowadzone są w małych grupach wiekowych na wszystkich poziomach. Zajęcia często prowadzą 'native speakers'. Kursy w 'Autralian Academy' prowadzone są nowoczesnymi metodami, dzięki czemu są ciekawe i efektywne. W przystępny sposób wyjaśniamy zawiłości gramatyczne, pomagamy wzbogacić słownictwo. Przybliżamy kulturę i zwyczaje krajów różnych stref językowych. Pomoce naukowe sprowadzamy z 7 kontynentów. Wszystkie nasze sale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny (odtwarzacze DVD, Video, CD - ROM), ułatwiający przyswajanie języków. Uczymy według standardów Unii Europejskie i innych bloków gospodarczych (NAFTA, ASEAN, MERCOSUR, itd.). Istnieje możliwość samooceny ucznia w systemie PORTFOLIO.


Jakich języków uczymy ?

      Pomyśl o przyszłości już dzisiaj wybierając następujące języki :


Zajęcia z jezyka angielskiego, portugalskiego i hiszpańskiego odbywają się rownież w Warszawie przy Placu Wilsona.Kącik komiksowy

      Australian Academy na wesoło :
Symbole Australian Academy

      Łatwo rozpoznawalne symbole naszej szkoły, widoczne w każdych punktach miasta:

      
Łatwo zauważyć samochody firmowe
z kangurkami.
Logo Australian Academy z sympatycznym
kangurkiem oraz operą w Sydney.


       
Naklejka Australian Academy. Szyld szkoły widoczny z
ul. Staromiejskiej.
Pomysł zaczerpnięty z
Australijskiego znaku.